جمعه , آذر ۲۴ ۱۳۹۶
خانه / گوناگون / پروژه اقدام پژوهی ارزیابی علل بی نظمی دانش آموزان

پروژه اقدام پژوهی ارزیابی علل بی نظمی دانش آموزان

کلمات جستجو شده در گوگل (پروژه اقدام پژوهی ارزیابی علل بی نظمی دانش آموزان)

مقاله با ترجمه · پروژه و گزارش کار عنوان : علل بی نظمی و بی انضباطی دانش آموزان و تلاش برای حل و رفع این مشکل /. چکیده دانش آموزان، عملی را بی هدف انجام نمی دهند بلکه می خواهند با آن عمل خود نیاز یا نیازهایی را ارضا کنند. برچسب‌ها : ارتقا شغلی خبره به عالی, ارتقاء شغلی ارشد به خبره, اقدام پژوهی, اقدام پژوهی ابتدایی, اقدام پژوهی .تحقیق بررسی علل بی نظمی و بی انضباطی دانش آموزان آموزشی -فرهنگی – اقدام پژوهی با موضوع کاهش مشکل بی اقدام پژوهی بهبود وضعیت انضباطی دانش آموزان اقدام پژوهی / چگونه توانستم عوامل بی نظمی و بی انضباط دانلود پروژه اقدام پژوهی آماده .اقدام پژوهی بی انضباطی دانش آموزان تحقیق بررسی علل بی نظمی و بی انضباطی دانش آموزان. دانلود پروژه اقدام پژوهی آماده درباره بررسی علل بی نظمی و بی انضباطی دانش آموزان و بیشتر

پروژه اقدام پژوهی ارزیابی علل بی نظمی دانش آموزان

پروژه اقدام پژوهی بررسی علل بی نظمی دانش آموزان

پروژه اقدام پژوهی ارزیابی علل بی نظمی دانش آموزان و تلاش برای حل و رفع این مشکل بصورت فایل WORD قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات سی و هفت صفحه

چکیده
هر نوع رفتاری که از ارزش‌های پذیرفته شده جامعه به دور است (با توجه فرهنگ)و دارای تکرار شدت و مداومت است و در زمانها و مکانهای متعدد اتفاق می افتد و همچنین رفتاری است که با درماندگی و کاهش کارایی فرد همراه است. پایبندی به ضابطه ها در یک گروه اجتماعی باعث تداوم آن می شود. انضباط، اخلاق کلاس درس است و بدون آن کلاس تبدیل به یک ازدحام یا غوغا می شود. (سی ام فلینگ، الیزابت پروس،۱۳۷۳ ، ص ۸۰)
هر رفتار انسان، از جمله محصل، هدف دارد یا هدف گردان است. دانش آموزان، عملی را بی هدف انجام نمی دهند بلکه می خواهند با آن عمل خود نیاز یا نیازهایی را ارضا کنند. بنابراین، باید هدف ها و نیازهای ایشان را شناخت و جدی گرفت. مثلاً اگر رفتار نامطلوبی از دانش آموزی سر بزند نباید تنها جلب توجه را علت آن رفتار بدانیم
کاربرد اصول و تدابیری می تواند به ما کمک کند که از رخ دادن مشکلات رفتاری جلوگیری کنیم یا آن ها را به حداقل برسانیم. از جمله:
از روز اول آغاز کلاس، مدیریت کامل را اعمال کنیم.  باید روز اول به گروه تازه دانش آموزان خود بگوییم که مقررات ما در اداره کلاس کدام اند و از ایشان چه انتظارهایی داریم.
محیط کلاس را از هر لحاظ حتی فضا و تجهیزات، سالم گردانیم. باید مطمئن باشیم که دانش آموزان ما در کلاس راحت اند.و در مدرسه احساس آرامش می کنند.
فعالیت های یادگیری را طوری طراحی کنیم که برای همۀ دانش آموزان، معنادار باشند؛ و با رغبت ها و توانایی های ایشان سازگار باشند. برای این منظور ناگزیریم اصول رشد و تکامل، خصایص رشدی هر سن، محتوای درسی خاص هر کلاس و هر مقطع، و رغبت های ویژه دانش آموزان خود را دقیقاً بدانیم.
برای همۀ دانش آموزان فرصت هایی فراهم آوریم که موفقیت را تجربه کنند.به تجربه دیده ایم که برخی از دانش آموزان به زودی نشان می دهند که پیشرفت درسی دارند در صورتی که برخی دیگر دیرتر خود را آشکار می کنند. با بعضی از دانش آموزان در دروس علمی و برخی در دروس اجتماعی پیشرفت نشان می دهند. در هر صورت، معلم باید تدابیر و راهبردهایی به کار ببرد که همۀ دانش آموزان، به شکلی، موفقیت را تجربه کنند.
 مقدمه :
 بیان وضعیت
با شروع مدارس متوجه شدم دانش آموزان سال دوم راهنمایی با توجه به این که تعداد آنها زیاد نیست نظم کلاس را به هم می ریزند-سر وصدا می کنند- با هم صحبت می کنند-در یک جای ثابت نمی شینند ومدام جابه جا می شوند و با توجه به تذکرات پی در پی مدتی نظم کلاس برقرار می شود اما دوباره به همان وضع سابق بر می گردد وبعد از گفت و گو با معلمان دیگر ومدیر مدرسه و مشاهده ی آن ها  در وضعیت های مختلف مانند زنگ تفریح وپرسش از دانش آموزان پایه های دیگر و همچنین در طی گفت و گو با اولیای بعضی از دانش آموزان متوجه شدم وضع این کلاس در بیش تر درس ها و موقعیت های دیگر به همین گونه است پس تصمیم گرفتم راهکار مناسبی را برای این مشکل پیدا کنم.
فهرست مطالب
 
چکیده مطالب 
مقدمه : بیان وضعیت موجود 
تعریف مفاهیم واصطلاحات
یافته های علمی 
پیشینه تحقیق 
شواهد ۱
تحلیل یافته های علمی وبیان راه حل 
انتخاب راه حل موقتی و نظارت بر اجرای آن
شواهد ۲
ارزشیابی ونتیجه گیری و پیشنهاد
منابع 
 

همچنین ببینید

نمونه سوالات تاریخ امامت

دانلود نمونه سوالات تاریخ امامت pdf

دانلود نمونه سوالات تاریخ امامت فرمت : pdf قیمت : ۲۸۰۰ تومان مجموعه طلایی نمونه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.